haber

BAŞKANIMIZ, BİRİMLER ARASI FUTBOL TURNUVASI'NDA TER DÖKTÜ

16.06.2022

Belediye Başkanımız Dr. Süleyman Kılınç, Belediyemiz tarafından çalışanlarının motivasyonunu arttırmak amacıyla gerçekleştirilen 'Birimler Arası Futbol Turnuvası'nda forma giyerek, personeliyle birlikte ter döktü.

Bir hekim olması münasebetiyle her fırsatta vatandaşlara sağlıklı bir yaşam için spor yapmaları konusunda önerilerde bulunan Belediye Başkanımız Dr. Süleyman Kılınç, kendisi de fırsat buldukça spor yapmayı ihmal etmiyor. Son olarak, İnsan Kaynakları ve Eğitim Müdürlüğümüz tarafından çalışanlarının motivasyonunu arttırmak ve kaynaşmalarını sağlamak amacıyla düzenlenen 'Adıyaman Belediyesi Birimler Arası Futbol Turnuvası'nda ter döken Başkanımız, ortaya koyduğu performansla alkış aldı.

4 grupta toplam 16 takımın mücadele ettiği turnuvanın üçüncü gün maçında karşı karşıya gelen Özel Kalem Müdürlüğümüz ile Ulaşım Hizmetleri Müdürlüğümüz maçında Özel Kalem Müdürlüğü formasını giyen Başkanımızın takımı, rakibini 8-3 yendi.

Maç sonunda kısa bir değerlendirmede bulunan Başkanımız, "Adıyaman Belediyesi olarak bir takım havasında bu şehre hizmet etmeye çalışıyoruz. Bu birlik ve beraberliğimizi daha da arttırmak için personelimizle birlikte böyle bir etkinlikte bir araya geldik. Temennimiz turnuvanın centilmenlik ve kardeşlik içerisinde geçmesidir. İnşallah kazasız, belasız, sakatlık olmadan tamamlanan güzel bir turnuva olur" diye konuştu.

Günün diğer maçında ise aynı grupta yer alan Mali Hizmetler Müdürlüğümüz, Mezarlıklar Müdürlüğümüzü 6-1 mağlup etti.