haber

BAŞKANIMIZ, BİRİMLERİMİZİN 2022 YILI PERFORMANSI HAKKINDA BRİFİNG ALDI

24.10.2022

Adıyaman'a hak ettiği hizmetleri kazandırmak için ekibiyle birlikte gayretle çalışan Belediye Başkanımız Dr. Süleyman Kılınç, belediyeye ait birimlerin 2022 yılı performansı hakkında Strateji Geliştirme Müdürlüğü'nden brifing aldı.

Adıyaman'a en güzel hizmeti en hızlı şekilde kazandırmak için gece-gündüz demeden gayretle çalışan Belediye Başkanımız Dr. Süleyman Kılınç, birimlerimizin çalışmalarını yakından takip ediyor.

Son olarak Strateji Geliştirme Müdürlüğü tarafından hazırlanan Belediyemize ait müdürlüklerin 2022 yılı performansı hakkında Strateji Geliştirme Müdürümüz Abdullah Çelenk ile Bilgi İşlem Müdürümüz Aşkın Karaaslan'dan brifing alan Başkan Kılınç, tek gayelerinin Adıyaman'a daha güzel hizmetler sunmak olduğunu söyledi.

Başkanımız, Adıyaman için daha kaliteli hizmet sunabilmek adına ellerinden geleni yapmaya devam ettiklerini sözlerine ekleyerek, "Vatandaşlarımız için durmadan çalışmaya devam ediyoruz. Yaptığımız çalışmalar hakkında analiz yapmak için, Strateji Geliştirme Müdürlüğümüz tarafından yıl boyunca derlenen 2022 yılı planlama programları hakkında bilgi alarak, müdürlüklerimizin çalışmaları hakkında bilgielr aldık" diye konuştu.