haber

'BİRİMLER ARASI FUTBOL TURNUVASI' BAŞLADI

14.06.2022

Belediyemiz tarafından çalışanlarımızın motivasyonunu arttırmak ve kaynaşmalarını sağlamak amacıyla gerçekleştirilen 'Birimler Arası Futbol Turnuvası' başladı.

Kurumsal yapıya büyük önem veren Belediyemiz, çalışanlarımızın motivasyonunun arttırmak ve kaynaşmalarını sağlamak amacıyla çeşitli etkinliklere imza atmaya devam ediyor.

Personelin kaynaşması amacıyla organize edilen 'Adıyaman Belediyesi Birimler Arası Futbol Turnuvası' Belediye Başkanımız Dr. Süleyman Kılınç, Belediye Başkan Yardımcılarımız Şerif Ayaz ile Ramazan Oruç'un katılımıyla başladı.

4 grupta toplam 16 takımın mücadele edeceği turnuvanın başlama vuruşunu yapan Belediye Başkanımız Dr. Süleyman Kılınç, takımlara başarı ve centilmenlik dileğinde bulunarak, "Çalışma arkadaşlarımız arasında birlik, beraberlik ve ekip ruhunu pekiştirmek için düzenlediğimiz birimler arası futbol turnuvamız açılış maçlarıyla başladı. Tüm takımlara başarılar dilerim" diye konuştu.

Düzenlenen törenden sonra oynanan ilk gün maçlarında karşı karşıya gelen ekiplerden Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğümüz ile İnsan Kaynakları ve Eğitim Müdürlüğümüz tarafından oluşturulan karma kadro; Hukuk İşleri Müdürlüğümüz, Mali Hizmetler Müdürlüğümüz ve Strateji Geliştirme Müdürlüğümüz tarafından kurulan karma kadroyu 12-4 yendi. Günün diğer maçlarında ise Temizlik İşleri Müdürlüğümüz, ASKİM'i 3-2, Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğümüz ise Yörem AŞ'yi 6-2 mağlup etti.