haber

DEPREMZEDE ÇOCUKLAR SİNEMA ETKİNLİĞİNDE BULUŞTU

8.09.2023

Belediyemiz tarafından her hafta farklı bir konteyner kentte düzenlenen sinema etkinliği, bu hafta K-29 Konteyner Kent’te düzenlendi.

6 Şubat sonrası oluşturulan toplu yaşam alanları konteyner kentlerde yaşayan ailelerin çocukları için belediyemiz Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü tarafından sinema etkinliği düzenlendi. Her hafta farklı bir konteyner kentte gerçekleştirilen etkinlik bu hafta K-29 Konteyner Kent’ te yaşayan çocukların yüzünü güldürdü. Etkinlikte eğitim kitabı, kalem ve ikramlıklar dağıtılarak çocukların güzel zaman geçirmesine ortak olundu. Sosyal belediyecilik faaliyetleri kapsamında gerçekleştirilen sinema etkinliği ile birlikte belediyemiz, çocukların sosyal yaşamlarını desteklemek ve kültürel etkinliklerin önemini fark ettirmek amacıyla her hafta yeni bir konteyner kentte çocuklarla bir araya gelmeye devam edecek.

Konteyner kentte film izlemenin mutluluğunu yaşayan çocuklar ise Belediye Başkanımız Dr. Süleyman Kılınç ’a sinema etkinliği ve hediyeler için teşekkürlerini ilettiler.